First. Episode

10. března 2009 v 23:01 | Mu~he.he |  Frajlové a Frajerky
Všechno to začalo jednoho dne ráno, kdy se Líza Simpson konečně dokopala k dělání domácích úkolů. Byla sobota a Líza četla v sešitě DÚ: " Napsat 60 stránkovou esej, o vedení světových vládnců? To si ze mě dělají prdel!!!" Nadávala, ale nakonec přece jen vzala pero a pustila se do psaní: Nadpis - HITLER VEDE! ale nakonec to smazala. A najednou se jí v mozku rozsvítila žárovka a všechny šroubky v mozku se rozšrotovaly a Líza psala a psala. A ejhle! V podvečer to měla hotové. "Barte, chceš přečíst mojí esej o vedení světových vládců?" "No, jasně! Aspon najdu nějakou inspiraci, na tu svojí !" "Tak poslouchej! Žil byl jeden malý chlapec, který vypadal jako Hitler." "Tak to asi byl Hitler ne?" podotkl Bart a Líza se na něho zamračila a pokračovala. "Nakonec se ukázalo, že to je Hitler." Bartovi se rozlil po obličeji blažený úsměv. Líza si nebyla jistá, jestli to je proto, že to je Hitler, nebo proto, že se právě udělal pravou rukou "Malý Adolfík." Bart se začal řehonit. Líza to přešla bez poznámky. "Jakmile bylo Adolfíkovi 11, dostal dopis z Bradavic. "Uj!" vyvikl Bart než se začal čerstvě řehtat. Líza stále nic nenamítala. "Adolfík roztrhl obálku a začal číst: "Važený pane Adolfe Hitlere. S potěšením vám oznamujeme, že jste se dostal na na školu čár a kouzel v Bradavicích. Vezměte si sebou... bla bla bla bla....Můžete si sebou vzít... bla bla bla bla...Vlak vás bude čekat 1 Září na nástupišti..." Hitler se zarazil, poškrábal na čele... a... pak: "Oni tu maj chybu!"
vyhrkl a jeho matka se ho slaďoučce zeptala: " A jakou drahoušku?" "Velkou. Představ si, že tu maj..."vykulil oči a vykoktal: "Nástupiště devět a.. a tři... ČVTVRTĚ!" "aha, jistě drahoušku. zřejmě ses spletl. Pořád ti říkám, že máš víc číst! V jedenácti letech a ještě si to prosím KOKTÁ!" chlapec se na matku nechápavě zamračil a pak jí ukázal dopis. "Tak si to přečti, je to TADY!" ukazoval prstem na onen řádek. Matka se začetla a pak vykulila oči. Vytrhla mu papír z jeho něžounké ručky a ...držela ho tak pevně, šepatjíc si pořád ta slova, DEVĚT A TŘIČTVRTĚ! že vzácný papír roztrhla! Chlapec se zfleku rozbulel a matka okamžitě přiskočila k němu. "Ooou, co ti je, ty moje něžounké srdíčko, malinký chlapečku, zlatíčko rozkošně!" říkala hladce a přitom se nad ním skláněla, jako and oloupaným pomerančem." "Cha cha cha cha!!! To si ze mě děláš prdel! Cha cha cha cha! Ty vole Lízo, to žes napsala, se NEZDÁŠ! Cha cha cha cha!" "Ty pako jedno pitomý! Můžeš se věnovat i něčemu jinýmu, než jsou kraviny?" "Ne! Já byl pro kraviny stvořenej, bez nich to nebudu já!" bránil se Bartík horlivě. "Tak už ti nic nebudu číst." uraziĺa se Líza a založila ruce na prsou. "Nééé to nééé!! Prosím! Já chcu vedět jak to dopadne!" řval. Líza byla neoblomá. "No, tak Lízo, PROSÍÍÍM!" klečel před ní na kolenou, ruce v sobě. "SLIBUJU, ŽW PO CELOU DOBU, CO BUDEŠ ČÍST, NEPRONESU JEDINÝ SLOVO!" Líza se na něho nedůvěřivě podívala. "Slibuješ?" "Joooo!" Tak dobře!" vyhrkla Líéza, a vzala si esej zase do ruky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mr$*_*[Lu$iNa]*_* and Melou_ne*Q Mr$*_*[Lu$iNa]*_* and Melou_ne*Q | Web | 11. března 2009 v 9:10 | Reagovat

jj.

2 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | Web | 12. března 2009 v 19:08 | Reagovat

Heh tak musí opravdu konstatovat, že nic podobného jsem seště nečetla :D

3 Ivísek Ivísek | Web | 13. března 2009 v 16:12 | Reagovat

To nedodrží! Tři ku jedné že ne!:D

Božíínku..Hitler v Bradavicích..kde je můj Garfield?:D:D

4 Sasanka Sasanka | Web | 16. března 2009 v 13:44 | Reagovat

Hej, tak to bylo světový... Když jsem se dostala k části, kde hitler rozbaluje dopis s pozváním do Bradavic, začala jsem se chechtat jako nějakej chechtací pytlík x) Tuhle stránku si okamžitě házím do oblíbených a spřátelím opravdu velice ráda x) x) x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama