Pronto, Propr Jar a SAVO - Frajerky a Frajlove část třetí

7. května 2009 v 21:50 | Mu~he.he |  Frajlové a Frajerky
Sorry, za tuhle kapcu, neni ani moc vtipna... proste sem nemela holt naladu a kdyz sem ji mela, tak me vyhazovala mamka z pc, ze chce spat... NO ale jinak je to na dve casti a ta druha uz bude lepsi. Doufam xD jestli to nekoho z vas nezklamalo, tak napiste... xD"No dobrá tak jdeme." pronesl Brumbál nezůčastněně držíc pořád Garfielda v náruči. Jakmile došli do Brumbálovi pracovny, pustil ho dolů.
"Vítejte v mojí praconě!" řekl slavnostně a rozhlížel se po místnosti, nadávající obrazy nevnímaje, než si všiml svého ředitelového předchůdce, jak se dívá směrem za něja hlasitěnadává sporstá slůvka. Něco jako tohle: " Ty kryple debilní, Když se neumíš chovat, tak tu do piče nelez smrade malej!". Brumbála to na chvíly zarazilo, protože i myslel, že Augustus mluví na něj, ale nakonec mu to došlo a otočil se. (bylo mu divné, že jeho nejlepší přítel by mu nadával do smradů a kokotů.) A jediné co uviděl byl Adolf, jak má vyplazený jazyk snad půl metru a šklebí se a prská přímo na Brumbálův obličej. Ten se lekl a honem uhnul, takže všechny sliny dopadly na Augustuse, který mu za to tvrdě vynadal.
"To si sakra řikáš kámoš, když na můj nesmírně drahý obraz posázený všám možným drahým, nechráníš vlastním tělem?" Brumbál z toho byl chvíly trochu vedle, ono se taky není co divit, ale hned jak se vzpamatoval, začal se obranovat.
"Já mám chránit svým vlastním tělem tvůj ušmudlaný, zaprášený a šíleně špinavý obraz, který si ani nenecháš čistit, protože vždycky, když tu příjde uklízečka a nabádne se ti, tak jí nejdřív krutě vyslícháš o drahosti, kvalitě a značce čístících prostředků a nakonec když se ti ta chuděra přizná, jí vyhodíš, protože nemá žádný dražší jak sto korun? Možná, že trocha slin tu tvoji stoletou špínu trochu očistila!"
"Css! Co si to dovoluješ nechat dopadat ty strašné sliny na můj nesmírně vzácný, ctěný a stolet starý obraz! A k těm čístícím protředkům... Já nemůžu za to, že ta uklízečka nikdy nemá Pronto!"
"Pronto? Co to je?" podivil se Brumbál.
"Jo, to znám, mamka to myslim používá na podlahy, nebo tak..." přidal se Adolf.
"A proč ne rovnou Jar? Ten je tež dobrej!" přisadil se Garfield.
"JAR? BLÁZNÍŠ?" umývat můj krásný ctěný a drahý obraz tím zeleným levným svinstvem? Ani NÁHODOU!" protestoval rázně Augustus.
"Ale náhodou je to celkem fajn! Matka to používá na nádobí."
"Ne! Ten vůbec! Cokoliv, jen ten ne! Představte si, že v Polsku stojí jen 46 korun!" šílel obraz.
"A jak tohlencto prosimtě víš?!" vykulil na něho oči Brumba.
"Nechávám si posílat inforace o všech čistících prostředcích na trhu. Je v tom samozřejmě obsažena i cena a podrobný popis o kvalitě. Mělyi byste si to taky nechat posílat, aspon byste neměli tak zkreslené inforamce, jakože Jar je dobrý! Jar není ani dostatečný ani nedostatečný, natož aby byl dobrý. Jar je TOTÁLNĚ NEDOSTATEČNÝ!" vztekal se zase obraz.
"Hele, a napadlo tě někdy, že ty letáky lžou?" zeptal seho pro jistotu jeho nejlepší přítel.
"Letáky a LHÁT?" vykulil nechápavě oči a pak řekl. " Ne, to mě nikdy nenapadlo. Možná proto, že to není pravda." ušklíbl se zlomyslně Augustus a tím dostál svému jménu. Jeho rodina je celá zašmějdovaná.
"Víš co, prostě se na to VYSER a nech se vydrhnout SAVEM." navrhl Garfield. Z části proto, že věděl, že ho tím nasere a z části proto, že už ho to nebavilo a měl nějakou šanci, že po tak hrozném návhu mu konečně sklapne. I když u debila se nemá předvídat...
"SAVEM? DRHNOUT MŮJ KRÁSNÝ, NESMÍRNĚ DRAHÝ A VZÁCNÝ, NEPOSKVRNĚNÝ, STOLET STARÝ OBRAZ? TY CHCEŠ ABYCH SE ROZPUSTIL?" ted už fakt kriticky šílel a kulil oči tak, že mu málem vypady z důlku. Garfield měl neskutečné nutkání mu je tam zatlačit...
"Jistě." přikývl něžně Garfield a hrál si velice půvabnou dámu. Aspon to tak přišlo Brumbovi, kterej si nejistě mnul svoje vousy.
"ÁÁÁÁCH...." to nebyl výkřik vyvrcholení, ale Augustusův nevěřicný povzech, že si každý nemyslí, že je jedinečný a vůbec celý i se svým obrazem dokonalý a cený a krásný a... však to znáte. No prostě to nunesl a v obrazu omdlel, takže ted visel z obrazu dolů. Vypadalo to fakt docela zajímavě. A jakmile se ti dva vykoukali na toho "visce", obrátili svůj zrak na Brumbála, co na to řekne. (Oudie ne, ten měl moc práce s honěním vlastního ocasu.) Ten si ho změřil svým zkoumavým vševědoucím pohledem, který umí jen on a řekl. "Necháme to plavat!" a po chvilce dodal: "A stejně je Propr nejlepší!"
Oba dva se rozchechtali. Garfileld i Hitler. (Oudie si zas honil ocas.)
"A víte vůbec, vy dva, že je dneska slavností zahájení školního roku spolu s hostinou a hlavně zařazováním? V kočárech a po lodkách už určitě jedou studenti, tak pojdte, jdeme!" rozkázal Brumbál a vyšel. Všichni tři se za ním vydali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeMoNeQ LeMoNeQ | Web | 8. května 2009 v 9:06 | Reagovat

Ahooj, dneska máš poslední možnost poslat mi tvůj výtvor do VGS. Tak doufám,že to ještě stihneš.    http://cool-blogiisek.blog.cz/0905/zadani-3-kola

2 Sasanka Sasanka | Web | 8. května 2009 v 13:56 | Reagovat

jééé x) zase jsem měla záchvaty smíchu, odumírá mi bránice :) Prej tak se na to vyser a vem na to savo :D Celá rodina po mě tak zvláštně pokukovala a asi všichni přemýšleli, jestli mě náhodou nemají radši poslat do nápravného zařízení a nebo k cirkusu x) Jenom mi asi třikrát trhlo celým tělem pár chyb... (chvílY a podobně...) Mrkni na to příště, ju? Potom to bude dokonalý x)

3 Ivísek Ivísek | Web | 9. května 2009 v 12:46 | Reagovat

Lááásko máá nebeskááá...
Miluju Garfielda.
Náhodou, ta kapitola byla vtip samo o sobě..:D
No musíme se někdy nějak natrefit na tom icq..abysme dořešili tamto:D
Jo..a na týden zmiznu ze světa..nebo spíše se poletim mrknout na Oxford a na sál Harryho Pottera(strašný jméno)..¨
Tak se měj, kukačko:D:D

4 LeMoNeQ LeMoNeQ | Web | 9. května 2009 v 18:40 | Reagovat

Vyhodnocení 3. kola + zadání 4. kola VGS!!

5 Sasanka Sasanka | Web | 10. května 2009 v 13:07 | Reagovat

S tou chvílí je to jednoduchý x) Vždycky se tam píše méký i x) A potom tam máš často chyby ve shodě přísudku s podmětem (to jsou ty kecy typu Kočky mňoukalY, ale Papoušci mluvilI... prostě, když je tam nějaký chlap, tak je tam vždycky měkký) X)

6 ♥scene-terka-scene♥Sénko♥ ♥scene-terka-scene♥Sénko♥ | E-mail | Web | 10. května 2009 v 19:57 | Reagovat

Obíhám SBénka

7 Šílenej Šílenej | E-mail | Web | 27. května 2009 v 20:44 | Reagovat

zvláštní, ale jinak good

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama