Magic SUPERSTAR (S) 3 - Výběr

14. srpna 2009 v 15:49 | Mu~he.he |  Magic SUPERSTAR (S)
Sedím na posteli, čumím do zdi a přemýšlím, jak bych se mohla vyvklíknout ze superstar. Musím se hlavně vyhnout snídani, protože po snídani si každý vybírá lísteček, s kým bude zpívat.
"Pojd!" Ale to by nesměla existovat Ania, která mě táhne do Velké síně.
Sedíme na snídani. Čumim z okna. Toustů s marmeládou jsem se ani nedotkla. Většina lidí ve Velké siní je na tom podobně. Nikdo nechce být s nikým s jiné koleje.
"Tak a ted si každý vybere jméno svého singového partnera." zavelel Brumbál. Já se k tomu táhla jako na popravu. Jak sem vybírala jméno, úplně se mi sevřel žaludek a myslela jsem, že se pozvracim. Ještěže jsem nic nejedla - to by dopadlo. Přímo vidím titulní stranu denního veštce: "Superstar v Bradavicích se nekonala kvůli jedné slečně, která pozvracela lístky...Brumbál tuto zprávu neunesl a dostal infarkt. Slečna byla zavřena do Azkabanu mezi nehorší vrahy. Tato slečna se jmenuje...
"Christine! Dělej!" strčila do mě Ania. Trochu jsem se při té představě oklepala a vybírala. Pomalu šmátrala a šmátrala mezi lístky, které nebraly konce. Byla jsem v moři různých jmen. Snažila jsem se je škvírou přečíst a vybrat si nějaké normální, ale nešlo to. Musela jsem zvolit náhodně. Jeden jsem držela. Zmítal se, ale já nepustila. Pomalu jsem ho vytahovala nahoru....
"Uch!" přečetla jsem si lístek a zbledla. Nic horšího se mi stát nemohlo. Umřu. Vím, že jo. Proč, proč proč PROOOOČ! Já nechci. Skáču z okna! Chjooo!
"Né! Já chtěla Davida Martineze z Havraspáru, a nenějakého pošahaného Roger Davisona. Vždyt ani nevím, kdo to je?! Ale jedno vím jistě, je ze Zmijozelu. Je tu zelená čárka, vidíš?" ledabyle jsem se koukla na lístek. "Co když to je nějaký hnusný, povýšený debílek?"
"David Martinez je taky povýšený debílek." připomněla jsem ji.
"Jo, možná, ale aspon je hezký!"
"Co na tom že je hezký, když to je absolutní debil." podpořil mě James.
"A koho máš ty Jamesi?" zeptala se ho Ania.
"Mám tu trapnou Zmijozelačku Syenu Snapeovou." brblal. Došli jsme do společenky, kde si všichni sdělovali s kým budou a tak dále. Chilku jsem je poslouchala, ale pak jsem to ze samého zoufalství vzdala. Do konce i Mishelle Weaslyová dostala normálního Taylora Craweye z Mrzimoru. Jediná Enriquea Black na tom byla stejně hrozně jako já, protože musela být se svým nenáviděným dvojčetem ze Zmijozelu.
"A koho si dostala ty?" zeptala se mě Enriquea, které jsem vyjádřila svou soustrast.
"To ani nechtěl vědět." zamumlala jsem a doufala, že jí to bude stačit. Nestačilo.
"No tak, Christine, nenech se přemlouvat, všichni sme to řekli!" přemlouvá mě Eny. Ted už jsem upoutala pozornost všech.
"Neřeknu vám, to..." místnosti se rozeznělo nesouhlasné FŮŮŮŮJ!
"...budete muset hádat." místností se rozléhali výkřiky hádajících, ale většinou šlo o samou vodu...
"Thomas Franklin!"
"Alan Lestrange!"
"Feargal O'Leary!"
"Berry Romane!"
"Onan Longes!" radši jsem to ukončila, protože to nikam nevedlo. Potom ale Enriqua řekla svůj poslední typ, při kterém mě zamrazilo.
"A nemáš náhodou Damiena Malfoye?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terk♥♥sbÉNKO♥ terk♥♥sbÉNKO♥ | Web | 15. srpna 2009 v 22:09 | Reagovat

ObIHáM.. dobrý články

2 Šílenej Šílenej | Web | 16. srpna 2009 v 14:55 | Reagovat

jestli to bude stejnej debil jako Lucka Malfoy no tak to tě bůh, chudák holka 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama