Sen

15. srpna 2009 v 23:27 | Mu~he.he |  Na vypsání...
Lidi, dneska se mi zdál strašně krásno-strašný sen. Já nevím, ale prostě jak jsem se vzdbudila, tak jsem si myslela, že je úplně krásný, ale ted už o tom nějak pochybuju. NEmějte ale falešné představy, že jsem nad ním přemýšlela celej den - to fakt ne.
Takže o čem byl.
Zdálo se mi, že jsme byli prvního, nebo druhého září v naší staré škole s naší starou učitelkou češtiny, která nám cosi vysvětlovala. Seděla jsem na svém obvyklém místě, v první lavici u dvěří a vedle mě jako obvykle seděla Markis. Za mnou jako obvykle neseděl nikdo a vedle nikoho jako obvykle seděla Jiřule. Byli jsme jako obvykle v naší starý třídě. Jenžwe potom se za náma objevily schody a prošel někakej kluk. Ani nevim jak, ale dala jsem se s ním do řeči a on říkal, že jde na Ekonomické lyceum. O chvíli později prošel zas a řekl mi čau Já se na něho překvapeně dívala. Napověděl mi.
"Přece ten Ekonomák!"
"Jásně, já jsem tě nepoznala!" řekla jsem a začala se strašně smát. Začali sme kecat a on si přisedl na prázdné místo vedle Jiři. Jmenoval se Kuba a byl celkem hezký. Takový světle hnědý vlasy, dobrej účes, ale mám podezření, že byl menší než já.
Pokračovala hodina a zase jsme byli v naší starý třídě jako obvykle. Ostatní asi poslouchali výklad češtínářky ale my rozhodně ne. (jako obvykle xD) A nedělali sme nic, bo sme se vymluvili na to, že nemáme sešity. A tak sme si kreslili :D a přitom kecali 8-) ale to už nevim co x( Já nakreslila Kubovi vlasy a on si to vzal a přimaloval si k tomu obličej. A my sme se tak celou dobu posouvali a, že Jiřa nakonec seděla na Kubově místě, Marki skoro vedle Jiři a já nechutně vystrčená venku z lavice xD (no dobre zas tak enchutný to bylo xD jen trochu :)) A potom se začali Fira s Fakinem honit po třídě a aj přes naší lavici. No tak Fira přese mě proletěl jako první ale Fakinovi sem nejspíš hodně zavazela. Bo sem čekala, že mě obejde nějak, ale rozhodně sem nečekala, že mě začne škrtit, jak se snažil dostat přes moji židli a nakonec mě z ní aji schodil na zem před tabulí. No a v tomhle momentě to bylo celkem děsný a strašidelný, protože jak mě odstrčoval, tak na mě nechal svoje prsty, které sjem měla přilepené na tom krku, takže sem nemohla skoro dýchat. No a tak sem si ty prsty s námahou sundala a lapala po dechu a všichni se na mě dívali, dokonce i Fakin s Firou a já se postavila a doklopýtala ke Kubovi a potom sem najednou spadla, protože jsem neměla dostatek dechu na to, abych stála a jak sem spadla na podlahu a lapala po dechu, viděla jsem přres ty nohy stolů a židlí, jak se na mš všeci čumí a hlavy mají uplně u podlahy, to bylo strašně vtipný :D:D:D
No a pak teda úča seřvala Fakina a já se na něho vražedně dívala, zatímco sme si s Kubinem kecali.
Tot vše :D jako, mě se to děsně líbilo hlavně kvůli Kubovi, který vypadal a jmenoval se jako ten, se kterým jsem kdysi chodila, ale zas to byla hrůza kvůli fakinovi....

Mu~he.he
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 16. srpna 2009 v 10:14 | Reagovat

zajímavej sen:-D by mě zajímalo proč má snad každej poslední dobou takový vražedný sny...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama