Duben 2011

Paní Zla? Ani NÁHODOU!

25. dubna 2011 v 0:40 | Mu~he.he |  Blbosti

Tohleto jsem napsala kdysi dáávno... přesněji koncem listopadu 2010... no, hráblo mi a založila jsem si nový blog xD který činně existovala asi tak dva dny... och ano, jsem nestálý tvor... člověk... :-D

takže info
Děj:
Lord Voldemort má dceru. Její matku Voldy zabil ještě když Casidy byla malá. Nechce se mu o ní starat, ale ví, že je v ní síla. Najme jí nejlepší učitele z celé Anglie, ale žádný s ní nevydrží. Proto jí Lord Voldemort z nouze posílá do Bradavic. To však neměl dělat....

Hl. Postavy: Casidy Raddleová, Lord Voldemort aneb Tom Raddle, Lucius Malfoy, Bellatrix Black, Regulus Black, Sirius Black, Severus Snape...

Doba: Šestý ročník Pobertů

A ted už povídka :-D mě osobně to celkem pobavilo jak jsem si to četla ted :-D ale tak, můžu být ješitná, že :-D

tak... Here You are! (tady to máte)

"Casidy!" Projel studenou chodbou ostrý hlas, schopný snad řezat i papír. Dívce trochu zatrnulo, nedala však na sobě nic znát a poslušně šla do hlavní místnosti.
"Ano?" Podívala se na svého otce a provokativně nadzvedla jedno obočí, z očí í čišela drzost a hrdost.
"Další učitel dal výpověď. Co to má znamenta Casidy?" Optal se ledově a zabodl do ní své chladně modré oči.
"Byl to debil," sykla Cas a pohodila hlavou.
"Byl to nejlepší učitel lektvarů v Anglii."
"To je mi fuk. Nezůstanu v tomhle chladným baráku ani o minutu déle, než budu muset a donutím odejít každého učitele, kterého mi dáš!"
"Jsi neústupná po matce," řekl si spíš pro sebe, ale dívka ho stejně slyšela, avšak nereagovala.
"Zeptám se tě jednou. Když odmítneš, zůstaneš v tomhle domě na-do-smrti!" Usekával výhružně slabiky až měla Casidy pocit, že jí ovál ledový vítr. Její tvář však zůstala stejně nedostupná.
"Tak?" Vybídla ho, zvědavá, kam jí chce poslat.
"Půjdeš do Bradavic," řekl prostě a hlavou se mu honily spokojené myšlenky, jak tam všechny mudly zamorduje, přivede k šílenství Brumbála a vybuduje mu velkou armádu poslušných Smrtijedů.
"Kam že?" Vykulila dívka oči a zapomněla na svou ledovou masku. Lord Voldemort se měl chut poškrábat na hlavě, ale nechtěl si před svou dcerou pokazit autoritu. Jen ledově opáčil:" Škole kouzel a čár - Bradavice. Copak ti o ní učitelé neříkali?" Zeptal se nevzrušeně, avšak jeho slova poněkud zanikla v hlasitém výbuchu smíchu pocházejícího z úst dívky, rozléhajcího se po celé spleti chodem v obrovském kamenném panství. Spadla na zem a z očí jí tekly proudy slz.
"B-br-Bradavice?" Vyrazila ze sebe zadýchaně. "Pitomější název pro školu jsem v životě neslyšela, to se může rovnou jmenovat Kozí Bradka!" Řekla a hned se zase sklátila ve vlně smíchu z jejích vlastních slov.

Pán zla dúkladně protočil oči a zvedl je ke kamennému, vysokému stropu. Hlavou mu proběhla myšlenka:"Za co mě trestáš?" Uvědomil si, že to bude mít možná nějakou souvislost s jeho vyvraždováním mudlů,a le hned tyto myšlenky zaplašil. Ještě by taky mohl mít svědomí! Upřímně se zděsil.
"Už ses dosmála?" Zeptal se ledově.
"A-ano," utírala si dívka slzy a sbírala se ze země s pořád pobaveným úsměvem.
"To jsem teda velice rád, že tě název prastaré školy takhle pobavil," řekl uštěpačně s notnou dávkou ironie."Bradavice-" na chvíli se zastavila pohlédl na svou pubertální dceru, jestli to u ní nevyvolá další záchvat smíchu. Když spatřil,ž e se tváří neutrálně, pokračoval. "- je slavná škola. Nejprestižnější škola kouzel v Anglii. Ředitel Albus Brumbál - naprostý debil a šílenec, jistě už jsi o něm slyšela..." Casidy vycítila němou otázku. Otevřela pusu, ale došlo jí, že říkat otci, že ti nejlepší učitelé jí učili, že Albus Brumál je největší kouzelní všech dob, asi není nejlepší nápad. Zvlášt, když už ho naštvala svým pubertálním výbuchem smíchu. Zase pusu zavřela a pouze přikývla.
"Tak tedy opověz."
"Ano," řekla a začínala se těšit na nový život. To ještě nevěděla, co v Bradavicích čeká...

soo... what you say? hey? :-DDD co říkáte? :-D píšete... :-D


Za pár hodin s lehce červeným zadkem z pomlázek a vařech a kdoví-čeho-všeho Muhe

Ctnostná panna a dopis

20. dubna 2011 v 23:27 | Mu~he.he |  Poezie a povídky
Tááák... znovu se ozývám s lehce úchylnou sexuální básní :-D no, básní.... je to brak a byla nuda, tak to ebrte s rezervou, ale snad se u toho pobavíte :-D

Bylo to v ten den, kdy den byl slunečný, krásný a báječný! Vstala jsem s růžovými líčky, pak házela si s barevnými míčky. Štastně si prozpěvovala v netušení, co se stane, co si přečtu, id když obvykle moc nečtu.
Pak jsem přišla ke schránce, zkontrolovala poštu, jako míč zamíří ke spravné jamce, vzala jsem dopis s nedočkavostí a přijemností.
Co píše mi kdo, si musím přečíst hltat každé slovíčko a štěstím příst.
Řádek po řádku však má tvář více se kaboněla, nešťastná a smutná jsem byla. Slzy mi po tvářích jen tekly, jako potůčky vody se pro mě spikly. Nechtěli a ne přestat, svému slibu dostát.
A co že se mi tak strašného stalo? Tak čtěte milý vážení, co mě tak ukrutně vzalo…

Byl jsem tam a v tentýž den, nebyl to jen hloupý sen. Vstanul jsem jako každý normální, ulehám jako zrádci proradní. Nejde o to, co říkám já, jde o činy, slova tvá. Chtěla si, abych byl šťasten, nemohu však lásko, po dnešku jen, si říkám co jsme kdy komu udělal, kdy jsem špatně koně osedlal, že tohle se mi přihodilo, něco tak strašného se stalo. V podvečer, když jsem se holil, chleba si řezal a solil, nůž vypadl mi z ruky, můj úd seřezal na kůrky. Ach já plakal jsem plakal, ovšem nic nepřipevnilo ho zpátky, jako když koně zataháš za oprátky. Proto promiň, lásko jediná, že už tě nebudu moct potěšit jím víc, až budeš večer do postele ulehat znavená, dám ti maximálně pusu na líc.

Ano, tenhle dopis mi přišel, ze srandy jen tak nevzešel. Je to strašná událost co se stala, ach co mám dělat, proč si mi ho přírodo vzala! Ach, ten blbý Merlin! Co mám tak dělat po večerech, co mám dělat z rána dívat se z okna, jak zrní zobe černá vrána?!
Jeden blbý dopis, náladu to zkazí! Přesto je tu náhrada, tak poslouchejte mí milí a drazí! Jak jsem si užívala se sousedem, jako ctnostná pana s listonošem. No co se dá dělat, nemůže se celý život prosnívat. Je to krátký lék, ašak pocit štěstí, však jak se soused ráno vlek! A ten je pln radosti! A za to můžu já, vážení, jsem to vážně já, je tov výsledek mého snažení, a přitom stačí jen kapka obnažení!

Rastaman ♥

14. dubna 2011 v 7:30 | Mu~he.he |  Zajímavosti
Čuste lidi! Nevím, jeslti se díváte na superstar, nejspíš ne, bo to je hrozná blbost, každopádně já se dívám a jsem RÁDA, protože jinak bych neobjevila RASTAMANA....

video ještě před soutěží xD jsem se totál chlamala :-D
prostě je dokonalýýý ♥
Tady zpívá Britney Spears xD :-D
Co na něj říkáte??

Muhe

Staré časy, aneb období třináctého až čtrnáctého roku :-D:-D:-D ( ps čtením tohoto čánku vás varuji - budete ohroženi mladistvou demencí :-D)

11. dubna 2011 v 12:34 | Mu~he.he |  Na vypsání...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Hééj lidi to snad není možný jaká jsem byla blbá :-DDDDDDDDDD já z tohoh uplně mooc nemůžu xD a z čehože? :-D no, kdysi, v dobách, kdy se mnou puberta třískala ještě víc než ted (ano, je to možné :-D) jsem měla tak blog a tam jsem psala TAKOVÉ KRAVINY že to snad ani není možné :-DDD (je to možné) blog vám radši psát nebudu bo to už by byla krize xD ale skopčím vám tu jeden článek z NEHORÁZNÉ nudy, fakt ta nuda jde poznat :-DDD já se divím, že jsem kdysi neumřela nudou :-DDDD Naštěstí ne :-))


Pes žirafa osel

24. května 2008 v 23:36 | Prostě uplně obyčejná holka která vás má ráda :) | Z nehorazné nudy

jaké to je být oslem? - nemyje s hlavu furt někoho otravuje...
jaké to je být žirafou?- taky si nemyje hlavu ale aspon vidí do dálky
jaké to je být psem? - psovi hlavu umyjou odbleší ho dají mu nažrat pomazlí se s ním... být psem je nej ale někdy ho vyženou do počasí "pod psa"
:-DDDDDDDDDDDDDD NEKOMENTUJTE!!! :-D ............................................. hm... no tak jo :-DDD ale dneska už bych to na blog za mého normálního stavu nenapsala, možná tak zhulená zchlastaná a tak dále ale jinak... :-D
Vaše, už skoro osmnáctiletá (za tři mesíce :-D), ale zatím sedmnáctiletá Muhe :-))

"Přemýšlela jsem...." "Nekecéééj!" :-D:-D:-D aneb zas mi jednou hráblo

11. dubna 2011 v 11:31 | Mu~he.he |  Na vypsání...
ÁÁÁ LIDII!!! mě se TAK NECHCE!!! do té školy... hm ale zároven nevím co tu dělat xD táákže... přemýšlím, proč sedím na židli u kompu, odhodlávám se jít do školy a ke všemu to ještě píšu an blog, čímž si u populace slušných jedinců rapidně snížím reputaci faktem, že bulám, navíc když to ještě nejspíš nikoho nezajímá xD ale tak... co už :-D no... měla bych jít do školy... ono celkvoě vzato ta škola není hrozná jo, ona je plus mínus fajn... no dobře, není... xD prostě je to školaa to slovo má odstrašujícíc účinky už samotné, navíc když se k tomu přidá ještě škola do které chodím a dojjíždím celou HODINU!!! Pak se nemůže nikdo divit, že *dívá se na hodiny...* v 10:17 ještě sedím u kompu ....... pfff nějak jsem na tento článek zapomněla a už je *znovu se dívá na mobil...* 11:29 :-D co už no... :-D ale mí milí zlatí diamantoví a skvostní čtenáři, rozhodla jsem se, ýže den před třídníma schůzkama bulám xD tož dobrááá no :-D jsem vážně zvědavá jak splaším omluvenky.... xD :-D

Tož ta čau, Muhe x)

PéeS - konečně máte menůůů! :-D super, co xD ani nemůžu uvěřit tomu, že jsem se dokopala k tomu ho tu dát :-D původně jsem ho totiž chtěla dát do toho "motta" no prostě tam nahoru pod záhlaví, bo to normal menu uplně ubírá místo :-/ jenomže jsem jaksi zjistila že to za Prvé neumím a za Druhé se mi nechce a to jsou dva velííce důůležité body :-P
JOOOO!!! Rozhodla jsem se jít na KTV což je katedra tělesné výchov na výšce x)) a ne, nehráblo mi, nejsem nemocná jsem úúplně v pohodě, jen mě děsně baví tělák :-D
Majte sááá!!!


Důležité body, které nelze přehlídnout ani ignorovat (:-D)
Vítkovice vyhrály nad Tříncem xD huvajááá!!!
Superstar je zkomrumpované... :-/ už tam nepošlu hlas xD ale rastafarián je dokonalý!
Mám nový monitor a hry tam mám rozmazané :-((( a nejde mi tam nalepit a hromada nálepek, bo má malý obvod nebo ten rámeček nebo fakt nevím jak se tomu říká :-D no to je fuk, prostě mi ted pokoji straší stolet starý monitor oblebený nálepkama, protže nemám to srdce je vyhodit.... (chápejte, strávily se mnou má nejlepší léta :-))
Škrábu brambory XD teda už neškrábu... :-D
Tak už bych mohla končit ne? :-D tak jo, zduč děcka hola hej ! :-D

Nikolaa

3. dubna 2011 v 4:13 | Mu~he.he
dej si to na blog jinak do 7dí zemřeš :D(PS: Ta holka je Nikola)