Květen 2011

Magic SUPERSTAR(S) 5 Horor na hajzlíkách

8. května 2011 v 1:50 | Mu~he.he |  Magic SUPERSTAR (S)

hahahá!!! to jste nečekali co xD tak čtěte a komented! :-D komenting :-D no prostě komentuje ok ;-D :-)

Muhe


"Jamesi..."
"No?"
"Proč je náš život tak moc v prdeli..." pokrčil rameny. Jasně, to nikdo neví.
"Protože se Brumbál zcvoknul!" Zavrčela Enry. Jo, všecko se dá na někoho shodit, že.
"Proč zrovna ted?!" rozhodil james zoufale rukama.
"Stáří... zabručela jsem a šla spát. Povídala jsem holkám o Damienovi. Většina debilek nechápala, proč s ním nechci zpívat. Že prý mám ÚŽASNOU příležitost ho sbalit. Kdybych o to aspon stála. Kdyby se mi aspon líbil. Kdybych aspon nenenáviděla tak moc blond vlasy!!! Tak bych možná byla v pohodě. Ale vzhledem k okolnostem, jeho povaze a inteligenci retardovaného tzlustočerva se divím, že ještě žije. Sakra, musím vymyslet nějakou nezakázanou smrtíci kletbu! K čertu s ním... ne, tam ne, tam by se mu ještě líbilo, by se s nima spolčil a pak je na mě poštval a... no to ne, to by nedopadlo dobře. Do prdel? ... Néé ne to en, fuuj! Až jsem se z toho otřepala... Tak... do kanálu! Mezi krysy! Kde bude hrát Eva a Vašek! Chjo, já jsem tak rozčílená, že už asi nikdy neusnu..... chrrrr......

***

"Christine, musíš něco jíst!" přesvědčuje mě Ania.
"Ne, nemusím. Nesmím, když chci umřít hladem!!!" vyštěkla jsem na ni.
"Ale no tak. Damien je sice příšernej, ale ty ho zvládneš! Hele, Enry to má horší! Nebo James... Syena ho přece balí!" Zašklebila se. "No a taky... "
"Koho má vlastně Thomas?" skočila jsem ji do řeči.
"Hm... nevím ted... jo! Darju Lestrangeovou!"
"Ta je v pohodě, ne?"
"No, nevím..." zapochybovala. "Prý je šíleně chytrá a Tom nesnáší poučování. Se z ní zcvokne!"
"Proč je teda ve Zmijozelu?" zamračila jsem se. Já bejt chytrá, tak klobouk radši uškrtím, než by mě dal do Zmijozelu.
"Je strašně vychcaná. S ní nikdy nevíš, na čem jsi."
"Hm...taky to bude mít těžké," uznala jsem. "No nic, já jdu."
"Nemáš tam být až za hodinu?"
"Půjdu velmi velmi pomalu," ujistila jsem ji. Pravda je, že si potřebuju zkusit jednu písničku, jelikož Sonatu Arcticu jsem v myšlenkách zamítla už včera.

***

"No, nemám na tebe čas, takže mluv rychle!" Pročísl si vlasy rukou. Jakmile tady do tý špinavý zechcaný hnusný místosti tenhle metrouš vkročil bylo mi jasný, že další hodina bude horor.
"Děláš, jako bych s tebou trávila čas dobrovolně," odfkla jsem si. Zamračil se. Velmi velmi moc! Asi se mě snaží zastrašit... bubu!
"Ok, tak, mám tu jednu písničku od Britney-" nedořekla jsem, protože jsem uslyšela toho starýho cvoka jak mluvím do něčeho a rozlízá se to po celým hradě jako plísen. Nebo chřipka. Nebo blbost...
"Ještě k té soutěži! Jistě už všichni pilně zkoušíte. No, rozhodl sjem se vám dát písně, aby tu nezazněli samé.... ehm, jak to říct slušně... braky. No prostě řvavé americké písně, rap, nebo třeba vaše smyšlené věci. Což o to, fantazii se meze nekladou, ale ěnkdo by to mohl pojmout jako... jisté sotizující představení a ne jako druh entuziasmu. Ale samozřejmě to může mít i pekuliární nádech."
"Co to mele, si pořídil slovník cizích slov?!" sykla jsem na Damiena, ale ten už mě tišil, protože cvok s velkým C pokračoval v proslovu.
"No v každém případě, aby se tomuto zamezilo jsem se rozhodl tak, jak jsem se rozhodl a taky doufám, že za mnou nebude nikdo chodit. Nejmenovaní ví, o čem mluví, že! Doufám, že mě ted posloucháte. Ale počkat! Každý mě ted poslouchá, jsem slyšet po celém hradě! Hahaha!" Smál se a smál se jak naprostý blázen. Damien se na mě nechápavě podíval.
"Staří," pokrčila jsem rameny.
"Blázen byl vždycky, ale až tak?" ptal se.
"To víš, stařím se to zhoršuje. Proč myslíš, že neslaví narozeniny?" zasmála jsem se a Damoš taky.
"Pravda! Asi po důchodě moc netouží," ušklíbl se.

"hahaha! No. Dobrá, bylo to velice vtipné. Už jsme se dosmáli, že."
"Ten má sebevědomí postižený opice který transplantovali mozek," zamumlala jsem. Damoš se ušlíbl.
"Kam na ty svoje přirovnání chodíš!"
"No k tobě ne!" vyplázla jsem na něj jazyk, ale radši ho hned zastrčila zpátky pro jsitotu aby Drahý Dalamánek (toho bych si nekoupila) ještě nemyslel na nějaké úchylnosti.
"Tak tedy dávejte pozor, budu vám číst vaše jména a přidělenou písen. Někam si to napište, znám zapomnětlivost studentů..."
"Asi vychází ze svých problémů," dodal Damien.
"O tom nepochybuj," ujistila jsem ho. Pak jsme ho moc neposlouchali, až zazněla jména...
"... dvojice Damien Malfoy a Christine Nagouy budou zpívat Den je krásný!"

Břink cink cinkilink
Spadla nám huba na zem.
"PF no jestli si ten žutý cvok myslíže já to budu zpívat tak to si teda zatraceně prdel protože já to teda rozhodně zpívat nebudu! Už tak je dost zlý že se musí učastnit všichni a on si ještě navymýšlí kdovíjaký kokotiny jakoby to už nebylo dost hrozný a samozřejmě že musíme bej s lidma se kterejma se nesnášíme! No jasně! Jak by ne! To přece musí každý uplně jasně pochopit, že! Přece nám může dělat naschvály a chvovat se jako ten největši nejdebilnější nekretenštější nejmagorštější a já nevím co všecko pod sluncem a v celým vesmíru neexistuje nikdo tak kreténskej protože tohle už fakt není možný aby byl někdo tak blbej jak to bije do očí! Cha! Prej největší kouzelní všech dob! Blbá doba kdy se narodil ten debilní Potter co nás PREJ zachránil! Kdyby to tu ovládl Voldy, tak jsme nemuseli ted tu stát čumět jak kokosy a čekat na sníh! Nebo na hrom a na blesk! To je totiž uplně jedno, protože toho by nenapadlo pořádat take zasrané soutěže! Uaspořádám protest! Proti kriminalitě cvokovi zmijozelcpm a superstar, protože já to zpíat nebudu, já to teda R-OZ-H-O-D-N-Ě ZPÍVAT N-E-B-U-D-U!!!" Dostala jsem hysterický záchvat vzteku a ječela Malfoyovi do ksichtu, než mě strhnul na stěnu a azčal škrtit.
"No tak to ses spletla. Ty to teda zpívat budeš, bo já nebudu trapčit sám je ti to jasný!" zavrčel hrozivě.
"Ehm... no z globálního hlediska... musí se dělat kompromisy a ustupovat, že... takže oka!" pískala jsem jak mš nadopovaná héliem, jak se mi ty hlasivky napnuly.
"Fajn, zkoušíme zítra ve stejnou dobu, musím si to srovnat v hlavě." Řekl a odešel a nechal mě tam stát a já se mu čuměla na jeho sex zadek a přemýšlela nad tím, jestli mám přijít pozítří nebo radši až za rok, bo jestli bude čekat, až se mu to v hlavě srovná, tak se nedočká. A taky nad tím jak je možný, že někdo s tak sexy zadkem je švihlý s vyptlátorem.